O autorze
Mamadu.pl to miejsce wymiany myśli i doświadczeń współczesnego rodzica. Jest otwarte dla wszystkich rodziców, wraz z ich wątpliwościami, przekonaniami i poglądami. Oferuje wszystko to czego szukacie na temat dzieci, rodzicielstwa, nowoczesnej psychologii, rozwiązywania problemów wychowawczych, ale też rozwoju osobistego. Codziennie porusza ważne tematy, inspiruje i zaprasza do dyskusji.

"Nauczyciel. Powrót autorytetu". Ogólnopolski plebiscyt wyróżniający wybitnych nauczycieli w Polsce

Po publikacji artykułu autorstwa Małgorzaty Ohme - Współczuję Wam NAUCZYCIELE, zasypaliście nas setkami maili. Dziękujemy!

Pisaliście o swoich nauczycielach, uczniach i kolegach z pokoju nauczycielskiego. W listach od nauczycieli było i wiele radości i dumy, ale i żalu. W listach od rodziców, znalazło się wiele pochwał, ale też i zarzuty wobec nieudolnych pedagogów. Wszystko to, złożyło się na bardzo ważny obraz współczesnego nauczyciela. Wszystko to, doskonale odzwierciedliło, w czym tak naprawdę tkwi problem polskiej szkoły.
Małgorzata Ohme

Powiem szczerze: nie chciałabym być dziś NAUCZYCIELEM. Współczuję Wam, drodzy Pedagodzy. Współczuję Wam tego, jakie dzieci przyprowadzamy Wam do szkoły. Współczuję tego, jak my rodzice zachowujemy się wielokrotnie wobec Was. Współczuję tego, jak pokazuje się Was w mediach, a jak NIE pokazuje. I tego, że tak mało Wam płacą za to wszystko. Czytaj więcej

Postanowiliśmy rozpocząć akcję społeczną "Nauczyciel. Powrót autorytetu", a w ramach niej ogłosić Plebiscyt Nauczyciel MamaDu.pl, który ma na celu wyróżnienie i docenienie najlepszych nauczycieli w Polsce. Wszystko po to, aby móc uczestniczyć w procesie odbudowy autorytetu nauczyciela. Wspólnie przywrócimy należny pedagogom szacunek.

W akcję zaangażował się Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak, udzielając patronatu nad akcją.

Nauczyciel. Powrót autorytetu.
Ogólnopolski plebiscyt wyróżniający wybitnych nauczycieli w Polsce

Oddajemy Państwu głos i zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur na adres: plebiscyt@mamadu.pl do dnia 30 czerwca 2015 roku i dzielenia się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami. Jak wiemy dobry nauczyciel, oprócz tego że skutecznie uczy nasze dzieci, szanuje je, ma dla nich i dla nas rodziców czas, zrozumiale przekazuje wiedzę podopiecznym, jest zaangażowany, otwarty, stawia granice, wspiera, motywuje i nagradza.

1. CZAS TRWANIA PLEBISCYTU: 10 kwietnia - 30 czerwca 2015

2. Aby zgłosić kandydata należy wysłać email na adres: plebiscyt@mamadu.pl.

3. W treści należy podać: imię i nazwisko kandydata, podać adres e-mail lub telefon kontaktowy do kandydata, na który chcesz oddać swój głos, miejsce pracy kandydata. Uzasadnienie swojego wyboru oraz swój adres e-mail.

4. Zgłoszone kandydatury zostaną opublikowane na stronie Mamadu.pl w celu umożliwienia głosowania przez internautów.

5. RANKING kandydatów zostanie opublikowany na stronie plebiscytnauczyciel.mamamdu.pl

7. GŁOSOWANIE WYŁONI trzech laureatów.

Wszystkie zgłoszone i zweryfikowane kandydatury opublikujemy na stronie plebiscytnauczyciel.mamamdu.pl, a Wy głosujcie, udostępniając wpisy poprzez profil FB.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...