O autorze
Mamadu.pl to miejsce wymiany myśli i doświadczeń współczesnego rodzica. Jest otwarte dla wszystkich rodziców, wraz z ich wątpliwościami, przekonaniami i poglądami. Oferuje wszystko to czego szukacie na temat dzieci, rodzicielstwa, nowoczesnej psychologii, rozwiązywania problemów wychowawczych, ale też rozwoju osobistego. Codziennie porusza ważne tematy, inspiruje i zaprasza do dyskusji.

Kandydatura: Weronika Pierzchała

Szkoła EKO-GAZ, Stargard Szczeciński

Witam! Jestem matką 9- letniej dziewczynki Ani. Gdy tylko przeczytałam o naborze do plebiscytu, natychmiast do głowy przyszła mi myśl o zgłoszeniu Pani Weroniki. Przyznam, że długo zwlekałam, ponieważ obawiałam się publicznego wyróżnienia osoby Pani Weroniki, ostatecznie podęłam decyzję, że to się Jej należy, by cała Polska usłyszała jak wybitnym pedagogiem jest nauczycielka języka angielskiego mojej córki.

Pierwsze wrażenie? Mała, chudziutka brunetka o niebieskich oczach i 4 wielkie torby książek i gier. Odważna, skoncentrowana na tym co robi, miła a jednocześnie potrafiła zdyscyplinować moją Anię. Mijały lekcje, za lekcją, Pani Weronika przychodziła, przynosiła nowe rzeczy, zawsze miła i uśmiechnięta, a co najważniejsze dyspozycyjna ( zawsze znalazła dla nas inny termin, gdy akurat nam coś wypadło, a w tamtym momencie mojego życia zawsze miałam wiele innych " ważniejszych" spraw).

Zgłoś swojego nauczyciela do Plebiscytu "Nauczyciel. Powrót autorytetu".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...