O autorze
Mamadu.pl to miejsce wymiany myśli i doświadczeń współczesnego rodzica. Jest otwarte dla wszystkich rodziców, wraz z ich wątpliwościami, przekonaniami i poglądami. Oferuje wszystko to czego szukacie na temat dzieci, rodzicielstwa, nowoczesnej psychologii, rozwiązywania problemów wychowawczych, ale też rozwoju osobistego. Codziennie porusza ważne tematy, inspiruje i zaprasza do dyskusji.

Kandydatura: Blanka Szczepanowska

Szkoła podstawowa nr 3 im. Świętego Wojciecha, Gniezno

Drodzy czytelnicy "Współczuję Wam NAUCZYCIELE" jestem przekonana ,że zgadzacie się w stu procentach o braku spójności, rodzic kontra nauczyciel.W moim przypadku chciało by się rzec- Dzięki Bogu!­Nie podzielam tej opinii z autopsji,jedynie tylko z obserwacji mogę przyłączyć się do treści opisanej w artykule.Jestem mamą dziewięcioletniego syna,który chodzi do klasy drugiej szkoły podstawowej nr 3 w Gnieźnie. I od samego początku jego edukacji dotknęło nas wielkie szczęście. Tym szczęściem jest wychowawczyni Pani Blanka Szczepanowska.Zapewniam,nie przesadzam,moje zdanie podziela 99% rodziców tej klasy.Otóż,nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej osoby na tym stanowisku.

Pani Blanka od samego początku otoczyła nasze dzieci matczyną miłością, uśmiechem i bezpieczeństwem.Śmiało mogę stwierdzić ,że zasługuję na największą nagrodę jaką przysługuję się nauczycielom. Jest naszym Autorytetem. Możemy pochwalić się,iż Pani Blanka nie tylko naucza nasze latorośle według programu,robi coś więcej.Wychowuję nasze dzieci, uczy życia społecznego i zachowań w trudnych sytuacjach.

Poświęca im wszystko co ma ,a nawet daję więcej niż nie jeden rodzic.My rodzice możemy wstydzić się,że nie potrafimy użyć takich metod jakich używa Pani Blanka.Jednak zamiast wstydu,bierzemy przykład z naszego autorytetu i przenosimy te wszystkie metody na nasze metry domowe.Pani Blanka Szczepanowska nie tylko ma świetny kontakt z dziećmi,ale również z rodzicami. Organizuję fantastyczne rzeczy w których możemy aktywnie brać udział i cieszyć się z bycia razem.Uważam,że nie tylko rodzice mogą czerpać przykłady z Pani Blanki,ale również nauczyciele. Po to, by każdy rodzic mógł tak dobrze wypowiadać się na temat nauczyciela,który spędza połowę dnia z naszymi dziećmi.Pani Blanko,Serdeczne Dzięki!!!

Zgłoś swojego nauczyciela do Plebiscytu "Nauczyciel. Powrót autorytetu".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...